Maatschap Twisk wint Ekoland Innovatieprijs
Maatschap Twisk uit Dronten heeft de Ekoland Innovatieprijs biologische landbouw 2016 gewonnen. Tweede werd Fruittuin van West en derde Huiberts Bloembollen.
De prijs van 1.500 euro werd woensdag uitgereikt aan Sjaak Twisk en Aga Sulik tijdens de Bio-beurs in Zwolle.
Maatschap Twisk kiest volgens de jury biodiversiteit boven steriliteit. 'Ze laten zien dat je uitstekend uien kunt telen en bewaren zonder chemicaliën en is daarmee een kompasbedrijf voor andere uienteeltbedrijven.'
Ontsmettingstechniek
De jury was verder onder de indruk van het totaal van de door Sjaak Twisk ontwikkelde effectieve ontsmettingstechniek voor uien met hete lucht.
Maar ook het lef om daar grote investeringen voor te doen, gecombineerd met samenwerken met en het ondersteunen van jonge ondernemers, was voor de jury reden om Maatschap Twisk de eerste prijs toe te wijzen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 150 trekker (DRO) #708772
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 3038E COMPACTTREKKER (EMT) #781760
Gebruikt, P.O.A.
-

Krone 4-elements schudder
Gebruikt, € 1.850
-

Lely Lotus 900 schudder
2008, € 8.950
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Weer
-
Woensdag21° / 11°20 %
-
Donderdag14° / 9°85 %
-
Vrijdag14° / 8°80 %












