Mart Visser is Dom Bontje 2015
Couturier Mart Visser is gekozen tot Dom Bontje 2015. De jaarlijkse verkiezing is een initiatief van dierenwelzijnsorganisatie Bont voor Dieren. In totaal brachten meer dan twintigduizend mensen hun stem uit.
Mart Visser kreeg 24 procent van de stemmen. Hij was genomineerd, omdat hij volgens de Bont voor Dieren vindt dat het gebruik van bont tegenwoordig geen issue meer is.
De couturier past het daarom toe in zijn collecties, terwijl hij daar in 1996 mee was gestopt. 'Als bont van de catwalk verdwijnt, komt het vanzelf niet meer in de winkels', stelt directeur Nicole van Gemert van de dierenwelzijnsorganisatie.
'Ik hoop dat Mart Visser onze oorkonde in ontvangst neemt en het gesprek wil aangaan voor een bontvrij beleid.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Valtra T234A
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 215 trekker (LIE) #779286
Gebruikt, € 167.500
-

John Deere 6110R + 623R (DAA) #704142
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X117R ZITMAAIER (BEN) #692318
Gebruikt, € 4.285
Vacatures
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Weer
-
Zaterdag11° / 7°60 %
-
Zondag12° / 8°80 %
-
Maandag12° / 7°70 %












