Definitief einde voor Dienst Landelijk Gebied
De Dienst Landelijk Gebied (DLG) wordt per 1 januari officieel opgeheven. De werkzaamheden zijn in de loop van dit jaar allemaal beëindigd.
DLG, een orgaan van het ministerie van Economische Zaken, was het grondbedrijf van de overheid in het landelijk gebied. De missie van de dienst was om bij te dragen aan het realiseren van samenhang in de ontwikkeling van het landelijk gebied.
Naar provincies
In de loop van vorig jaar zijn veel taken van DLG overgenomen door de provincies. Dit in het kader van eerder gemaakte afspraken over decentralisatie van het natuurbeleid.
De medewerkers die zich met die taken bezighielden, zijn nu in dienst van de provincies. Het geld dat nog bij DLG in kas zat, wordt in het Provinciefonds gestort.
RVO
De werkzaamheden die DLG voor de rijksoverheid verichtte in het landelijk gebied zijn inmiddels allemaal overgegaan naar de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Valtra T235 direct
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER MY 2026 (WOL) #777373
Gebruikt, P.O.A.
-

Veiligheidsgewichtblok
Gebruikt, € 2.400
-

John Deere 1515 (MOL) #781414
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Onderzoeker Agro-ecologie en Biodiversiteit
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Onderzoeker Melkveehouderij
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Voorzitter van de landelijke vakgroep Vleesveehouderij
LTO Nederland - NL
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Weer
-
Vrijdag38° / 21°5 %
-
Zaterdag35° / 20°30 %
-
Zondag28° / 19°75 %














