Toekomst keuringsdiensten nog onzeker
De toekomst van de plantaardige keuringsdiensten blijft onduidelijk. Staatssecretaris Martijn van Dam stelt een definitieve beslissing uit.
Het kabinet wil de keuringstaken naar de overheid halen, een meerderheid van de Tweede Kamer steunde eerder een motie om deze taken zoveel mogelijk intact te laten.
Onduidelijkheden
Van Dam houdt zijn kruit nog droog. CDA, D66 en VVD wilden donderdag in de Kamer van hem weten waar het nu naartoe gaat, maar daarvoor zijn er volgens de staatssecretaris op dit moment te veel onduidelijkheden.
Hij wees onder meer op de krachten in Europa die het werk van keuringsdiensten als een publieke taak zien. ‘Daar hebben we rekening mee te houden.’
Wachten op Europa
In de loop van volgend jaar komt er helderheid over een eventuele Europese controleverordening. Van Dam wil daarop wachten voordat hij knopen doorhakt.
De staatssecretaris ontkent overigens dat hij al besloten zou hebben om de Kamermotie niet uit te voeren.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Lely Splendimo 900MC vlindermaaier
2015, P.O.A.
-

JOHN DEERE 4066R COMPACTTREKKER (LIE) #781268
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HEN) #692290
Gebruikt, € 4.080
-

Kuhn GF8501 schudder
2006, P.O.A.
Vacatures
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Donderdag16° / 5°5 %
-
Vrijdag17° / 4°10 %
-
Zaterdag21° / 6°10 %
















