Claas Lexion 700 'Machine van het Jaar'
De Claas Lexion 700-serie is tijdens Agritechnica in Hannover uitgeroepen tot 'Machine van het Jaar 2016' in de categorie maaidorsers.

De titel 'Machine van het Jaar' wordt jaarlijks uitgereikt, beurtelings tijdens Agritechnica in Hannover en Sima in Parijs.
Een jury van deskundigen uit acht Europese landen reikt de titel uit aan innovaties in zestien verschillende categorieën.
In de categorie oogstmachines ging Claas dit jaar opnieuw met de hoogste eer naar huis.
Tweede titel
De titel 'Machine van het Jaar 2016' ging naar de Lexion 700-serie van Claas. Een jaar eerder was de titel voor de Claas Tucano.
De jury maakte speciaal melding van de 4D-reiniging van Claas. Op oneffen velden zorgt dit voor uniforme belasting en daardoor een goede reiniging.
Stimulans
'Claas is bij maaidorsers marktleider in Europa. Deze uitverkiezing geeft het hele team van collega's rondom de Lexion lof en stimulans', zegt productmanager Klaus Schäfer van Claas.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Case IH LUXXUM 100
2017, P.O.A.
-
JOHN DEERE X107 ZITMAAIER (STE) #691830
Gebruikt, € 3.289
-
New Holland TN75S
2001, P.O.A.
-
John Deere X147R (HIL) #335633
Gebruikt, € 4.999
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Vacature veldmedewerker Agrarisch Natuur en Landschapsbeheer (ANLb)
BoerenNatuur Brabant Oost - NL
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Weer
-
Donderdag15° / 10°30 %
-
Vrijdag14° / 10°10 %
-
Zaterdag12° / 6°5 %