Meer overleg bij schadebestrijding gans
Tussen jagers, terreinbeherende organisaties en boeren is meer overleg nodig om verstoring van ganzen in natuurgebieden in Friesland te voorkomen.
Dat blijkt uit de maatwerkaanpak schadebestrijding winterganzen van Faunabeheereenheid Fryslân (FBE)
FBE wil hiermee voorkomen dat in november en december ganzen in natuurgebieden vroegtijdig en onnodig al opvliegen.
Belangrijkste stem
De grondgebruiker heeft de belangrijkste stem in de maatwerkaanpak, de jager volgt de grondgebruiker en de medeweker van de TBO handelt als een goede nabuur, staat in de brief aan de partijen.
Een onderdeel uit het plan is dat ter plekke de aanzitplek voorde jager bepaald, dat verjaging met ondersteunend afschot enerzijds effectief kan worden uitgevoerd en anderzijds niet leidt tot onnodige verstoring van Natura 2000-woorden en van de nog op de slaapplaats aanwezige ganzen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X590 ZITMAAIER INCL 54A MAAIDEK (ZUI) #692208
Gebruikt, € 10.891
-

John Deere 6R 185 trekker (ZUI) #782221
Gebruikt, € 161.500
-

John Deere 6M 165 (BRU) #695499
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 4066R COMPACTTREKKER (MID) #777841
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Woensdag33° / 17°0 %
-
Donderdag28° / 19°5 %
-
Vrijdag24° / 15°35 %











