Oproep levert honderden aardappelrooiers op
De Facebook-oproep van Fokje Folkertsma uit Oudemirdum om aardappelen te rooien is een succes. 'Duizenden kilo's zijn al uit de grond gehaald.'
Folkertsma plaatste zaterdag een bericht op Facebook dat er voor honderden gezinnen aardappelen liggen.
1.600 keer gedeeld
Vanwege de natte weersomstandigheden kan de akkerbouwer die het land van de melkveehouders huurt de aardappelen niet machinaal oogsten. Het bericht werd ruim 1.600 keer gedeeld.
Dit weekend kwamen er volgens de ondernemer zo'n honderd mensen. Conny Ruiter was een van hen. 'Wij hebben ruim 50 kilo kunnen rooien en nog eens 30 kilo kunnen weg geven. Iedereen blij!', reageerde ze via Facebook.
Patat
Folkertsma spreekt van een gouden randje. 'Veel gezinnen kwamen en genoten van hun uitje. Weer eens wat anders dan het bos in op zondagmiddag. Heel leuk dat ik zoveel aardige reacties krijg. Foto's van aardappelen, vieze kinderen smile-emoticon, chips, patat, gemaakt van de aardappelen.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Valtra T 144 active met voorlader
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn FC313-F frontmaaier
2014, P.O.A.
-

Valtra voorlader consoles
Gebruikt, P.O.A.
-

KVERNELAND ENDURO PRO 3000 (ETT) #24505
Gebruikt, € 9.750
Vacatures
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zondag18° / 13°85 %
-
Maandag18° / 10°5 %
-
Dinsdag16° / 7°20 %














