Yvon Jaspers ontvangt eerste Eggazine
Televisiepresentator Yvon Jaspers nam gisteren tijdens de Ladiesday van ForFarmers het eerste Eggazine in ontvangst. Eggazine is een magazine met informatie over kippen en eieren.
Stichting Blij met een Ei heeft samen met de mmmEggies het blad samengesteld. Dankzij de leden en sponsors heeft 'Blij met een Ei' het Eggazine uit kunnen brengen.
Het Eggazine verscheen in een oplage van vijfduizend exemplaren en is te bestellen bij Blij met een Ei.
Oproep
'Blij met een ei' roept pluimveehouders, de periferie en andere belanghebbenden om bij te dragen aan een positieve uitstraling van onze sector. 'Groot, klein, wit, bruin, scharrel, kolonie, bio, freiland, het maakt niet uit, we willen allemaal ons Ei kwijt', zegt voorzitter Alex Jansen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kverneland Taarup 80110 schudder
2010, P.O.A.
-

Case IH PUMA 185 CVX
2014, P.O.A.
-

Toro ZS 4200T
2012, P.O.A.
-

Kuhn FC313-F frontmaaier
2014, P.O.A.
Vacatures
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Vrijdag9° / 6°90 %
-
Zaterdag10° / 2°40 %
-
Zondag11° / 0°40 %














