John Deere-trekker verzwaren met EZ Ballast
EZ Ballast is een systeem van John Deere om snel 1,7 ton aan ballastgewicht aan de onderkant het trekkerchassis te koppelen.

Het extra gewicht is vanuit de cabine van de trekker met hydraulische cilinder onder de trekker te bevestigen. Het systeem is daardoor eenvoudig te (de)monteren. Onnodig gebruik van extra gewicht is zo te voorkomen.
EZ Ballast neemt als ‘buikgewicht’ geen ruimte in beslag die nodig is voor het aankoppelen van werktuigen.
Gewichtsverdeling
Omdat EZ Ballast bijdraagt aan een optimale gewichtsverdeling van de trekker, draagt het bij aan een hogere productiviteit en lagere bedrijfskosten.
John Deere gaat alleen de zware trekkers uitrusten met dit systeem. EZ Ballast heeft geen invloed op de vrije ruimte en de wieluitslag van de voorwielen.
Agritechnica
EZ Ballast is makkelijker in gebruik dan montage/verwijderen van gewichten of water in de banden van de trekker.
Een vakjury van de beurs Agritechnica in Hannover bekroonde deze innovatie met een zilveren medaille.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Lemken Ploeg Vari-Opal 7 (MM) #510226
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6090M (SB) #691713
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6120M (LH) #63476
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Professionele zitmaaier / tuintrekker X167R (MM) #692919
Gebruikt, € 5.644
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Donderdag23° / 15°20 %
-
Vrijdag24° / 11°15 %
-
Zaterdag24° / 13°20 %