Brit en Fransoos kopen bloemen meest online
Britse en Franse consumenten kopen het meest bloemen online. Dat blijkt uit onderzoek van de afdeling Markt & Informatie van FloraHolland.
Ongeveer 37 procent van de Britten en 32 procent van de Fransen zeggen het afgelopen jaar wel eens een bloemetje online te hebben gekocht.
Ten opzichte van 2010, toen een soortgelijk onderzoek werd gehouden, is dit een stijging van 10 procent.
In Nederland en Duitsland kopen respectievelijk 12 en 23 procent van de consumenten bloemen op het internet. In vergelijking met 2010 is dit een stabilisatie tot lichte stijging.
Verjaardag
Het laten bezorgen van een verjaardagsboeketje is de afgelopen vijf jaar het meest gestegen in alle vier landen. Een verjaardag is de belangrijkste reden om een online bloemenboeket te bestellen.
Valentijnsdag en Moederdag staan op de tweede plaats, maar deze feestdagen lijken de afgelopen vijf jaar aan belang af te nemen, aldus de onderzoekers.
Fleurop
Fleurop/Interflora is de grootste aanbieder van bloemen online.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 185 trekker (WOL) #23459
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350 ZITMAAIER (ETT) #692326
Gebruikt, € 5.313
-

Grasshopper 524V42 Zeroturn
2020, P.O.A.
-

Valtra N 175 direct met RKT- GPS
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Vrijdag11° / 10°60 %
-
Zaterdag8° / 4°20 %
-
Zondag9° / 6°30 %
















