Veel bezoekers Zomerbloemententoonstelling
De organisatie van de Nationale Zomerbloemententoonstelling is meer dan tevreden met het bezoekersaantal van de 30e Nationale Zomerbloemententoonstelling die afgelopen week plaats vond in de Oude Kerk in Naaldwijk.
In totaal zijn er zo'n 20.000 bezoekers geteld, afkomstig uit heel Nederland.
Basis van de tentoonstelling was, zoals in voorgaande jaren, de NZBT-keuring, die bestaat uit de inzendingen van zomerbloementelers Het aantal inzendingen lag dit jaar erg hoog, ondanks de grillige weersomstandigheden, zoals hagelbuien en windhozen in diverse delen van het land.
Record
Met 461 inzendingen is het record van 2009 van 455 inzendingen verbroken. Ook waren er 60 inzendingen meer dan in 2014.
De kwaliteit van de ingezonden producten was bijzonder hoog en kwam in de top van de keuring duidelijk naar voren. De marges tussen de gescoorde cijfers waren zeer gering.
Delphinium
De manier waarop de themabloem van 2015 de Delphinium (ridderspoor) op het koor van de kerk in een levend schilderij van meester-schilder Claude Monet in beeld was gebracht, oogstte veel bewondering van het publiek.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fendt 409 Vario
2000, P.O.A.
-

John Deere 5080M trekker (HAE) #60387
Gebruikt, P.O.A.
-

Evers Forest XL 9-310 R62
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6M 185 trekker (BRU) #693693
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Donderdag15° / 2°0 %
-
Vrijdag12° / 4°5 %
-
Zaterdag13° / 2°0 %













