Varkenskaas proeven bij Piggy's Palace
Ruim zestig belangstellenden, waaronder veel media, viel gistervanavond de eer te beurt om varkenskaas te proeven. Dat gebeurde tijdens de zomeravondexcursie bij Piggy's Palace in Bathmen.
De kaas is een idee van Varkenshouder Erik Stegink van Piggy's Palace. Hij kwam daarop naar aanleiding van vragen van bezoekers, waarom er geen varkenskaas bestaat.
Met anderhalve liter varkensmelk als basis, maakte kaasmakerij Kloas in 't Hof de unieke varkenskaas.
'Erg lekker'
De kaas weegt ruim een pond. De helft daarvan gaat via de Facebookpagina van Piggy's Palace naar de hoogste bieder. Van de andere helft konden de bezoekers gisteravond proeven. 'De reacties waren oprecht positief', geeft Stegink aan.
Ook Wim Maassen van den Brink van kaasspeciaalzaak in Deventer vindt de kaas 'erg lekker'. De smaak noemde hij ziltig, vroeg gerijpt en romiger dan koeienkaas.
Geen vervolg
Niet tegenstaande alle lofuitingen, denkt Stegink niet dat er een vervolg komt op de varkenskaas. Het melken van de zeugen is priegelwerk en erg arbeidsintensief. Dat maakt de kaas (te) kostbaar.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X167 ZITMAAIER (ZUI) #692192
Gebruikt, € 5.417
-

John Deere 1140
Gebruikt, P.O.A.
-

Honda HF2417K4 HB
2018, P.O.A.
-

JOHN DEERE 3039R COMPACTTREKKER (REU) #694696
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Proefveldmedewerker gewasonderzoek
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Dinsdag13° / 5°20 %
-
Woensdag7° / 6°95 %
-
Donderdag8° / 2°55 %










