Parameters fronthef invoeren via smartphone
Constructiebedrijf Zuidberg in Ens heeft de EFC Pro Mobile ontwikkeld voor de fronthef. Bij een nieuwe machine voer je de berekende in- en afstellingen via de smartphone in de computer van de trekker.
Als je na een rustperiode het werktuig weer aankoppelt, kun je die instelling activeren.
Eerder integreerde Zuidberg al de elektronica van de EFC Pro-fronthef in het kopakkermanagement en verving het bedrijf de knoppen en schakelaars voor een touchscreen-bedieningspaneel.
Kopakker
Tijdens het heffen van een werktuig op de kopakker wordt de frontaftakas uitgeschakeld om beschadiging van de kruiskoppelingen tegen te gaan.
Bij de fronthefinrichtingen wordt vormgeving steeds belangrijker, bleek onlangs op een persbijeenkomst van Zuidberg. De tijden van ‘niet zeuren, het werkt toch’ zijn voorbij.
Montage
Om ook voor eerste montage aan trekkerfabrikanten te kunnen leveren, krijgt de ontwerpafdeling al in een vroeg stadium de beschikking over de afmetingen van een nieuw trekkertype.
De R&D-afdeling van Zuidberg slaagt er vaak in zeer compacte versies te ontwerpen. Daarnaast blijft het mogelijk om via een dealer achteraf op een trekker een fronthef te monteren.
Jannes Hoenderken
redacteur LandbouwMechanisatie
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Valtra N121
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 185 trekker (BEN) #782222
Gebruikt, € 161.500
-

Fendt Cutter 2940 FVP
2023, P.O.A.
-

John Deere 6130R AP (DAA) #704763
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Vrijdag25° / 16°30 %
-
Zaterdag25° / 12°0 %
-
Zondag26° / 13°5 %













