‘Voor het 5 literpak hebben wij het ontwerp ontwikkeld’, zegt Koos in ’t Hout van Kwoot Communicatie & Reclame in Dronten. ‘We willen de consument prikkelen met een frisse en fruitige, maar ook duurzame uitstraling. Je ziet direct wat er in een pak zit door de afbeeldingen van fruit in opvallende kleuren met een kleurvlak waarin de smaakcombinatie staat’, licht hij toe.
‘Als grappig foefje staat de tekst op de achterkant op zijn kop. Je legt het pak als het ware op de voorzijde als je gaat tappen. De achterkant kun je dan goed lezen’, legt In ‘t Hout uit.
‘Het was een uitdagend traject met een fantastisch resultaat, hoewel we bij een herdruk zeker nog enkele verbeteringen gaan doorvoeren.’
Peter Vereecken is volgens In ‘t Hout zo enthousiast, dat het reclamebureau ook ontwerpen gaat maken voor de etiketten op de flessen en een website gaat bouwen. ‘Als Agrarisch Ondernemer van het Jaar krijgt Vereecken Fruit veel publiciteit, waarbij Peter vertelt dat het ontwerp voor de verpakking bij ons vandaan komt. We hebben al veel positieve reacties gekregen.’
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

KVERNELAND ENDURO PRO 3000 (ETT) #24505
Gebruikt, € 9.750
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER MY2026 (ETT) #781520
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 6230 TRACTOR (OLD) #706375
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF17003T NIEUW
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Weer
-
Donderdag21° / 16°75 %
-
Vrijdag22° / 16°80 %
-
Zaterdag20° / 14°20 %

















