Agrotechnics Nederland BV is intermediair voor Vereinigte Hagel, de Europese coöperatieve verzekeraar van gewasschade. We hebben goede ervaringen met het bedrijf, zegt Ron Cox die regelmatig verzekeringen afsluit in de akkerbouw en kleinfruitsector in het zuiden van het land.
Vereinigte Hagel bestaat ruim 180 jaar en is werkzaam in acht Europese landen. In Nederland is de verzekeraar sinds 2007, door directeur Jan Schreuder uit het Drentse Smilde die inmiddels een heel team achter zich heeft. Vereinigte Hagel heeft meer dan 100.000 leden en een premieomzet van rond 150 miljoen euro.
De groei van het bedrijf kwam in een versnelling toen in 2010 een brede weersverzekering werd aangeboden onder de naam Secufarm. Een brede dekking, een lage netto premie en gegarandeerde schade-uitkering, legt Cox uit. Zijn ervaringen met de onderlinge bewijzen dat.
Vereinigte Hagel staat bekend als een boervriendelijke verzekeraar die een correcte afhandeling van de schade hoog in het vaandel heeft. De behoefte aan een goede verzekering groeit als gevolg van de klimaatverandering. Het weer wordt extremer, is de indruk van Cox. ‘De risico’s zijn te groot om zelf te dragen.’
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Pottinger Novacat V8400 maaier
Nieuw, € 44.371
-

New Holland T6090 Powercommand
2009, P.O.A.
-

John Deere 6100M trekker (MOL) #692400
Gebruikt, € 93.500
-

JOHN DEERE 4066R COMPACTTREKKER (ETT) #781271
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Weer
-
Woensdag21° / 12°50 %
-
Donderdag21° / 16°75 %
-
Vrijdag22° / 16°80 %















