Nieuwe graanpletter bij AgruniekRijnvallei
			AgruniekRijnvallei heeft in de fabriek in Wageningen een nieuwe graanpletter in gebruik genomen. AgruniekRijnvallei is naar eigen zeggen de allereerste in Nederland die deze pletter heeft geïnstalleerd.
		
		De installatie combineert volgens het bedrijf een optimale pletkwaliteit met een hoge capaciteit en een lage kostprijs. Door deze investering is aan de toenemende vraag naar geplette granen te voldoen.
Het mengvoerbedrijf stelt dat er in de melkveehouderij vraag is naar geplette gerst. Deze gerst zorgt voor balans in het weiderantsoen. Tijdens het pletproces blijven de vezels behouden. De unieke structuur van het geplette product zorgt voor een rustige vertering.
Zware rollen
Graan wordt doorgaans geplet met traditionele pletters met kleine rollen. Deze pletters hebben een klein pletoppervlak en een lage capaciteit. De pletinstallatie van het bedrijf heeft grote, zware rollen met een groot pletoppervlak.
De druk is daarbij constant en neemt geleidelijk toe. De digitale afstelling van de rolafstand en de rolsnelheid draagt bij aan een constante productkwaliteit.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
		 
			
		
		
		Meer marktprijzen
    
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
					
					
					Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
- 
					

Lely Splendimo 320MC
Gebruikt, P.O.A.
 - 
					

Valtra T234D
Gebruikt, P.O.A.
 - 
					

781
Gebruikt, € 4.000
 - 
					

7635
Gebruikt, € 17.500
 
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
- 
	Woensdag16° / 10°10 %
 - 
	Donderdag16° / 9°5 %
 - 
	Vrijdag15° / 8°5 %
 




								
								
								
								
								



					


