Coalitie en college Amstel, Gooi en Vecht
VVD, PvdA, Water Natuurlijk, CDA en de fractie Ongebouwd van waterschap Amstel, Gooi en Vecht hebben een coalitieakkoord gesloten. De hoogheemraden worden morgen benoemd. Het coalitieakkoord heeft als titel 'Waterbewust'.

'Het bestuur van het waterschap Amstel, Gooi en Vecht is zich zeer bewust van de enorme kansen die water biedt voor onze regio, maar ook van de opgaven en de uitdagingen die er liggen', luidt de motivatie in het stuk.
'Het vergroten van het waterbewustzijn zien we als een essentiële voorwaarde voor het creëren van een duurzame toekomst.'
Innovaties
Het nieuwe college wil de vier W's, Waterschap, Wetenschap, Werk en Welzijn, met elkaar verbinden. 'Het is deze verbinding die nodig is om van technologische inventies te komen naar maatschappelijke innovaties die nieuwe waarden creëren.'
'Innovatie is geen doel op zichzelf, maar een middel om te komen tot een duurzame en waterbewuste samenleving', melden de partijen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Tractor 3038E (HG) #26471
Gebruikt, P.O.A.
-
Trioliet SOLOMIX 2 2000 ZK
Nieuw, P.O.A.
-
PZ CM265F Frontmaaier
Gebruikt, € 3.000
-
New Holland T4.80V
2021, P.O.A.
Vacatures
Chief Executive Officer - ICAR
Crown Gillmore - Utrecht
Agrarisch Financieel Bedrijfseconomisch Specialisten
Wageningen University & Research - Wageningen
Projectleider
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Adviseur duurzaamheidsstrategie landbouw
Schuttelaar & Partners - Wageningen
Aardappel selecteur provincie Groningen
Abiant - NL
Weer
-
Vrijdag19° / 8°0 %
-
Zaterdag23° / 9°0 %
-
Zondag21° / 9°0 %