Ganzenbestrijding Overijssel kan doorgaan
Ganzen in en bij Overijsselse natuurgebieden mogen zonder vergunning worden afgeschoten. Dat heeft provincie Overijssel gisteren besloten.
De provincie reageert hiermee op een handhavingsverzoek van Vogelbescherming Nederland. Volgens Overijssel is voor 'bestaand gebruik' geen vergunning nodig is.
Vogelbescherming Nederland gaat bij de Raad van State in beroep tegen de beslissing van de provincie Overijssel om niet te handhaven op het schieten van ganzen in en bij natuurgebieden.
Rechter
De organisatie vindt dat bestrijding tot schade leidt, ook voor andere vogels. De reactie van de provincie kwam nadat de natuurorganisatie eerder al naar rechter waren gestapt om de schadebestrijding te stoppen.
De rechtbank in Zwolle schortte begin dit jaar het jagen tot 1 maart op. Sindsdien wordt in er in Overijssel weer aan schadebestrijding van ganzen gedaan.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 4066R compacttrekker (HIL) #776891
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GA8121 hark met middenafleg
2010, € 13.250
-

John Deere 7R 270 (HEN) #696899
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (HIL) #777297
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Agrarisch Onderzoeker/Projectleider
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl En Nieuw Beerta
Agrarisch medewerker
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Manager Proefvelden
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Weer
-
Vrijdag18° / 12°90 %
-
Zaterdag18° / 13°35 %
-
Zondag18° / 12°15 %













