Water Natuurlijk grootst in Salland
Water Natuurlijk blijft met vijf zetels de grootste partij in het bestuur van Waterschap Groot Salland. Dat blijkt uit de voorlopige uitslag, die gisteravond bekend werd gemaakt.
Bij de verkiezingen van Waterschap Groot Salland deden zeven partijen mee. De ChristenUnie won een zetel en komt uit op drie zetels. Het CDA heeft ook drie zetels binnengehaald. Wel verliest de partij daarmee een zetel.
Ook de VVD kreeg er een zetel bij en staat daardoor op twee zetels. Het aantal zetels voor Sallandse Gemeentebelangen en Algemene Waterschapspartij bleef gelijk. Sallandse Gemeentebelangen heeft er twee, net als de Algemene Waterschapspartij.
Boeren
Maandag wordt de definitieve uitslag bekend gemaakt. Dan wordt ook duidelijk hoeveel boeren in het waterschapsbestuur komen.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn GF8501 TO schudder
Gebruikt, P.O.A.
-

Evers 11 tands (BRU) #776608
Gebruikt, € 950
-

Kubota M4072 4 WD trekker
2018, € 35.750
-

Grasshopper 524V42 Zeroturn
2020, P.O.A.
Vacatures
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Weer
-
Zondag18° / 16°35 %
-
Maandag19° / 11°5 %
-
Dinsdag21° / 12°10 %











