Ledenavond over einde melkquotum
Binnenkort stopt de melkquotering. Wat voor effect heeft dit op de melkprijs en hoe kan een ondernemer hierop inspelen. Tijdens een ledenbijeenkomst voor LTO Noord-leden uit West-Overijssel geven deskundigen hier antwoord op.

Een specialist van Flynth geeft deze avond een inleiding over dit onderwerp en denkt met de ondernemers mee over de gevolgen van het einde van het melkquotum.
Uitstapje varkens
Daarnaast wordt een uitstapje gemaakt naar de varkenshouderij, om te zien hoe hier wordt omgegaan met schommelingen in de markt.
De bijeenkomst is op 25 maart in het Trefpunt, Kerkwetering 1 in Mastenbroek en start om 20:00 uur. De avond wordt aangeboden door de vakgroep Melkveehouderij van LTO Noord en Flynth. De Melkvee Academie verzorgt de uitvoering.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
International 1486
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (HG) #692667
Gebruikt, € 3.950
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (MM) #691679
Gebruikt, € 3.289
-
GA7301
Gebruikt, € 5.500
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Woensdag33° / 18°65 %
-
Donderdag22° / 15°20 %
-
Vrijdag23° / 11°15 %