Delfland: VVD en Waterschapspartij grootste
De Algemene Waterschapspartij boekte bij de verkiezingen voor het hoogheemraadschap van Delfland de grootste winst. Zij stegen van 3 naar 4 zetels. Hiermee staat de partij op gelijke voet met de VVD.
Op de voet gevolgd door PvdA, CDA en Water Natuurlijk, ieder verloor 1 zetel en staat nu op 3 zetels. De Partij voor de Dieren houdt 2 zetels. Partij 50+ en CU/SGP komen het bestuur binnen met ieder 1 zetel.
De opkomst om te stemmen voor waterschappen is flink gestegen. Dit is vooral doordat mensen echt naar een stembus gingen in plaats per brief te stemmen. Bij Delfland is dit ruim 43 procent, ruim twee keer zoveel als in 2008 mede door de opkomstbevorderende campagne.
Ook de combinatie met Provinciale verkiezingen werkt goed uit, concludeert Delfland. 'En hiermee doen we het stukken beter dan de Europese verkiezingen.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6250R trekker (WOL) #689260
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X117R ZITMAAIER (HAE) #692764
Gebruikt, € 4.285
-

JOHN DEERE X590 ZITMAAIER INCL 54A MAAIDEK (HIL) #692209
Gebruikt, € 10.891
-

Gianni Ferrari GTR200
2015, P.O.A.
Vacatures
Proefveldmedewerker gewasonderzoek
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Donderdag7° / 1°80 %
-
Vrijdag10° / -1°45 %
-
Zaterdag10° / 3°90 %














