Marokko eet Spaanse tomaatexport
De Marokkaanse tomaat verdringt de tomaten uit het Spaanse glastuinbouwgebied Almería op de Franse markt.
Volgens een studie van Prof. Pérez Mesa van de Universiteit van Almería 'eet' de Marokkaanse tomaat marktaandeel op van de tomaat uit Almería, met name op twee belangrijke markten, de Britse en de Franse markt.
Marokko heeft zijn positie op de Franse markt verbeterd ten koste van de tomaat uit Almería, aldus een expert. De cijfers tonen aan dat Marokko in de maanden maart en april een marktaandeel van ruim 70 procent heeft behaald, terwijl het aandeel van Almería bleef steken op respectievelijk 12 procent en 14procent.
Verenigd Koninkrijk
Het Verenigd Koninkrijk is de tweede Europese markt waarop Marokko een sterke positie heeft ingenomen met een marktaandeel dat bijna gelijk is aan het marktaandeel van Almería.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 7R 270 (HEN) #696899
Gebruikt, P.O.A.
-

Perfect weidebloter LB-185
2021, P.O.A.
-

Lely Splendimo 320FC Frontmaaier
2015, P.O.A.
-

Voorlader
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Bestuurssecretaris
BoerenNatuur Brabant - NL
Buitendienst Bodem, Water en Lucht
TAUW - Rotterdam
Weer
-
Zondag25° / 13°0 %
-
Maandag27° / 13°0 %
-
Dinsdag26° / 14°0 %
















