Het Rivierengebied maakt zich met het Deltaprogramma 2015 op voor een nieuwe reeks projecten. De ZLTO-afdelingen Maasdriel en Rijk van Nijmegen hebben in oktober al hun zorgen geuit over de verstrekkende gevolgen van de plannen. Eerder deze maand bleek het ministerie van I&M de boeren maar beperkt tegemoet te komen.
Belangrijk punt van zorg is de lange tijd waarover de plannen uitgesmeerd worden: 2015 tot 2050. ‘Volgens ons mogen bedrijven niet voor een lange periode op slot worden gezet’, schreef ZLTO-afdelingsbestuurder Theo van Goch in zijn zienswijze. Het ministerie bevestigt dat dit niet de bedoeling kan zijn. Normale bedrijfsuitbreiding kan gewoon plaatsvinden, concludeert ZLTO.
Verder hebben de ZLTO-afdelingen bij het Rijk aandacht gevraagd voor het belang van agrarische structuurversterking. Het afgraven, het inrichten van overloopgebieden en het verleggen van dijken leidt nou eenmaal tot ‘amputatie’ van bedrijven. Een reactie van het Rijk op dit punt bleef uit.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Lely Lotus 1325 schudder
2006, € 4.950
-

Valtra T202D
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF8501 TO schudder
Gebruikt, € 4.950
-

Case IH VESTRUM 130CVXDRIVE
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Weer
-
Woensdag9° / 4°5 %
-
Donderdag8° / 2°0 %
-
Vrijdag8° / 2°0 %

















