Deal Europese biologische regels in juni
Een akkoord over de hervorming van biologische regelgeving in Europa moet in juni zijn bereikt. Letland heeft dat als voorzitter van de Europese Unie tot topprioriteit verklaard.

De Letten roepen de andere lidstaten op om tot een gezamenlijke positie te komen. Dat voorstel zou dan in mei moeten worden besproken. Luxemburg, dat in de tweede helft van dit jaar voorzitter is van de EU, moet het voorstel dan definitief maken.
De vorige EU-landbouwcommissaris, Dacian Ciolos, heeft een eerste aanzet ingediend voor hervorming van de Europese biologische regels. Die zouden behoorlijk strenger worden door onder andere het aantal derogaties in te dammen.
Kritiek
Er was veel kritiek op dat voorstel omdat de regels te strikt zouden zijn waardoor de biologische sector belemmerd zou worden in haar ontwikkeling.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Fendt 716 Vario COM3
Gebruikt, P.O.A.
-
Lemken Cultivator (geen schijveneg) Karat 10 (ZND) #75861
Gebruikt, € 14.959
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (HA) #692290
Gebruikt, € 3.950
-
John Deere Tractor 6R 155 (EL) #27195
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Donderdag26° / 10°10 %
-
Vrijdag30° / 15°60 %
-
Zaterdag26° / 17°30 %