Cashsettlement fritesaardappel iets hoger
Eurex heeft vorige week de cashsettlement vastgesteld op 2,70 euro per 100 kilo fritesaardappelen. Dat betekent een plus van 0,10 euro.
Bureau Aardappelmarkt Informatie (BAI) meldt dat vooral de noteringen in België en Frankrijk zorgen voor de lichte stijgingen.
Wel zijn dit nog steeds de laagste noteringen. De inbreng van Nederland en Duitsland voor de cashsettlement ligt momenteel op het niveau van 3 euro.
Termijnmarkt
Op de termijnmarkt balanceert de notering voor het aprilcontract iets boven het niveau van 4,50 euro per 100 kilo. De juninotering sloot vrijdag nog op 6 euro.
De afwikkeling van het aprilcontract duurt nog zo'n twaalf weken. Volgens BAI moet er op de aardappelmarkt nog heel wat gebeuren om de gemiddelde marktprijs op 4,50 euro te krijgen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 195 trekker (MAA) #24299
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra S 353
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6145R (WOL) #57811
Gebruikt, P.O.A.
-

Allis chalmers D-270
1956, P.O.A.
Vacatures
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Weer
-
Maandag23° / 12°10 %
-
Dinsdag23° / 15°20 %
-
Woensdag18° / 12°80 %











