Jeroen Beaard teelt 12 hectare bleekselderij, 8 hectare Chinese kool en 1 hectare boerenkool in de vollegrond. 6 hectare is in eigendom, het overige is pacht. Alle teeltgrond ligt in een straal van 1 kilometer rondom het bedrijf in Haarsteeg.
Naast de ondernemer zelf is er één vaste medewerker die jaarrond op het bedrijf werkt. Daarnaast zijn er vier scholieren die werken op basis van een nulurencontract. In de oogsttijd komen daar nog twee of drie arbeidskrachten bij via een uitzendbureau.
Beaard maakt gebruik van teeltbegeleiding door HortiNova om ‘bedrijfsblindheid te voorkomen’.
De groenten worden afgezet via Van Oers United in Ridderkerk, Harrie Goesten in Drunen en de boerenkool gaat naar snijderij Top Tuin in Vlijmen.
Het bedrijf is zowel in het bezit van GlobalGap-certificering als van de aanvullende arbeidsmodule GRASP (GlobalGap Risk Assessment on Social Practice), die goede arbeidsomstandigheden en werkgeverschap garandeert.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

KVERNELAND ENDURO PRO 3000 (ETT) #24505
Gebruikt, € 9.750
-

Kuhn GF10601
Gebruikt, P.O.A.
-

Lemken Juwel 8 iV 4 schaar ploeg (ZAN) #517314
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6090M trekker (LIE) #782150
Gebruikt, € 58.950
Vacatures
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Donderdag16° / 5°5 %
-
Vrijdag17° / 4°10 %
-
Zaterdag21° / 6°10 %















