Een nog nieuwe techniek is de Cayron, de Amazone ploeg. Deze is twee jaar geleden geïntroduceerd. Het afgelopen jaar is er een beperkte voorserie uitgezet in de praktijk. Op basis van de opgedane ervaringen gaat de ploeg dit jaar in productie.
Ten opzichte van andere ploegen heeft Amazone een apart verwisselbaar stuk voor in het rister, waar de meeste slijtage optreedt. In geval van slijtage hoeft dus enkel dit stuk te worden vervangen en niet (zoals meestal) het hele rister.
Een andere specialiteit is dat voor het laatste rister het zogenoemde X-Blade leverbaar is, noem het een risterverlenging. Deze laat een 30 procent bredere voor liggen, zodat is te ploegen met bredere trekkerbanden zonder de ploegsnede te beroeren. Volgens Amazone blijft het ploegwerk wel mooi vlak. Bij het ploegen met smallere banden is het X-Blade eenvoudig af te nemen.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Rumptstad Stoppelploeg
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra T162e Versu
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X370 ZITMAAIER INCL 48A MAAIDEK (HIL) #692964
Gebruikt, € 8.215
-

Toro Z-Master 4000
2022, P.O.A.
Vacatures
Proefveldmedewerker gewasonderzoek
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Maandag14° / 4°0 %
-
Dinsdag14° / 6°20 %
-
Woensdag8° / 3°95 %
















