Engelse melkprijs onder 26 cent
Britse melkveehouders die leveren aan de zuivelafnemer First Milk krijgen vanaf 1 februari rond de 25 eurocent per liter melk.
First Milk kondigde gisteren aan de melkprijzen vanaf 1 februari te verlagen. De melk bestemd voor verwerking wordt gekort met 3 cent per liter en consumptiemelk met 1,5 cent per liter.
Voorzitter Jim Paige laat weten: 'De melkmarkt wordt eerst minder voor het beter zal worden. We weten niet wanneer de markt zal aantrekken. In de tussentijd moeten we zorgen dat First Milk gezond blijft om de melk van onze boeren te kunnen vermarkten.'
Korten
Eerder kortten ander Britse zuivelaars als Dairy Crest en Arla ook op de melkprijs. De kans bestaat dat de komende tijd, voor het eerst in jaren, de Britse melkveehouders minder dan 25 cent per liter zullen krijgen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Burma 11-275
Gebruikt, € 1.500
-

John Deere 6090M trekker (HEN) #691710
Gebruikt, P.O.A.
-

Gianni Ferrari GTR200
2015, P.O.A.
-

Kuhn GA381 1 elements hark
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Zondag10° / 6°95 %
-
Maandag11° / 7°70 %
-
Dinsdag13° / 6°75 %















