Engelse melkprijs onder 26 cent
Britse melkveehouders die leveren aan de zuivelafnemer First Milk krijgen vanaf 1 februari rond de 25 eurocent per liter melk.
First Milk kondigde gisteren aan de melkprijzen vanaf 1 februari te verlagen. De melk bestemd voor verwerking wordt gekort met 3 cent per liter en consumptiemelk met 1,5 cent per liter.
Voorzitter Jim Paige laat weten: 'De melkmarkt wordt eerst minder voor het beter zal worden. We weten niet wanneer de markt zal aantrekken. In de tussentijd moeten we zorgen dat First Milk gezond blijft om de melk van onze boeren te kunnen vermarkten.'
Korten
Eerder kortten ander Britse zuivelaars als Dairy Crest en Arla ook op de melkprijs. De kans bestaat dat de komende tijd, voor het eerst in jaren, de Britse melkveehouders minder dan 25 cent per liter zullen krijgen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE Z545R ZEROTURN 48" (SOM) #692978
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 5090M trekker 2WD (OLD) #703457
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF17003T NIEUW
Gebruikt, P.O.A.
-

Lely Splendimo 320MC
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Weer
-
Woensdag13° / 10°10 %
-
Donderdag9° / 7°10 %
-
Vrijdag10° / 5°10 %
















