Bergerden weer onder preventief toezicht
Glastuinbouwproject Bergerden staat opnieuw onder preventief toezicht. Dat hebben Gedeputeerde Staten van Gelderland besloten. Zowel de begroting 2015 als de jaarrekening 2013 zijn niet op tijd ingediend.
De gemeenschappelijke regeling Glastuinbouwproject Bergerden werd in december 2012 ook al onder preventief toezicht geplaatst omdat financiële stukken niet op tijd waren ingediend.
Glastuinbouwproject Bergerden is een samenwerkingsverband van gemeenten Nijmegen en Lingewaard. Het valt onder de Wet gemeenschappelijke regelingen.
Financiële regeling
Een gemeenschappelijke regeling moet zijn financiële stukken op tijd indienen. Zodat in dit geval de beide gemeenten belangrijke informatie kunnen meenemen in hun begroting en jaarrekening.
Het ingestelde toezicht betekent dat de begroting voor het jaar 2015 nu de goedkeuring van provincie Gelderland nodig heeft. Dat geldt ook voor begrotingswijzigingen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Valtra Q285 trekker
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt 718 Gen6 Profi Setting 2
2021, P.O.A.
-

JOHN DEERE X147R ZITMAAIER (ETT) #692320
Gebruikt, € 4.999
-

Vicon DMP3001TC achtermaaier
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Weer
-
Vrijdag6° / 4°5 %
-
Zaterdag10° / 4°90 %
-
Zondag11° / 8°90 %













