Notering Emmeloord stuwt cashsettlement
Beursorganisatie Eurex heeft de cashsettlement voor fritesaardappelen vastgesteld op 2,60 euro per 100 kilo. Dat is 0,30 euro meer dan vorige week.
Het was volgens Bureau Aardappelmarkt Informatie (BAI) vooral de inbreng van de beursnotering van LNCN in Emmeloord die zorgde voor de stijging.
LNCN noteerde voor fritesgeschikte aardappelen met bestemming Nederland, België en Duitsland afgelopen donderdag 2 tot 3 euro per 100 kilo. De overige fritesgeschikte aardappelen werden genoteerd op 3,50 tot 5 euro.
Bovenkant notering
In de berekening van de cashsettlement is de bovenkant van de notering ook meegenomen. De Nederlandse inbreng komt daardoor op 3,80 euro per 100 kilo.
Dat is aanmerkelijk hoger dan inbreng vanuit België en Frankrijk met 2 euro per 100 kilo. De Duitse inbreng voor de cashsettlement van fritesaardappelen kwam vorige week uit op 2,62 euro.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (BV) #691828
Gebruikt, € 3.289
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350R (WD) #692543
Gebruikt, € 6.966
-
John Deere Tractor 7230R (RL) #693635
Gebruikt, P.O.A.
-
Pottinger Ploeg Servo (BV) #48334
Gebruikt, € 23.860
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Vrijdag24° / 11°0 %
-
Zaterdag20° / 14°30 %
-
Zondag21° / 14°95 %