Notering Emmeloord stuwt cashsettlement
Beursorganisatie Eurex heeft de cashsettlement voor fritesaardappelen vastgesteld op 2,60 euro per 100 kilo. Dat is 0,30 euro meer dan vorige week.
Het was volgens Bureau Aardappelmarkt Informatie (BAI) vooral de inbreng van de beursnotering van LNCN in Emmeloord die zorgde voor de stijging.
LNCN noteerde voor fritesgeschikte aardappelen met bestemming Nederland, België en Duitsland afgelopen donderdag 2 tot 3 euro per 100 kilo. De overige fritesgeschikte aardappelen werden genoteerd op 3,50 tot 5 euro.
Bovenkant notering
In de berekening van de cashsettlement is de bovenkant van de notering ook meegenomen. De Nederlandse inbreng komt daardoor op 3,80 euro per 100 kilo.
Dat is aanmerkelijk hoger dan inbreng vanuit België en Frankrijk met 2 euro per 100 kilo. De Duitse inbreng voor de cashsettlement van fritesaardappelen kwam vorige week uit op 2,62 euro.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Massey Ferguson 5445 trekker (KOU) #781859
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt 728 Gen7 Power-Plus Setting 2
2024, P.O.A.
-

JOHN DEERE Z370R ELECTRIC ZERO TURN 42" (HAE) #696271
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn FC883-FF vlindermaaier
2014, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Vrijdag24° / 13°5 %
-
Zaterdag26° / 14°10 %
-
Zondag22° / 16°50 %














