Tuinders Klazienaveen willen windmolens
Een groep tuinders uit tuinbouwgebied Klazienaveen presenteert vanavond aan de gemeenteraad een plan om in het Rundedal een windpark neer te zetten.
De tuinders stellen voor om langs de A37 zes tot acht windmolens te plaatsen. Die moeten voor ongeveer 23 megawatt aan elektriciteit opwekken. Het park moet onderdeel worden van de 95,5 megawatt die gemeente Emmen aan windenergie wil opwekken.
De windmolens in het Rundedal hebben voldoende capacitiet voor de totale stroombehoefte van de tuinders.
Win-winsituatie
Mede-initiatiefnemer en sierteler Jan Nell verwacht een win-winsituatie van het project. 'Windmolens in het Rundedal zijn goed voor de tuinbouw. Bovendien beperk je hiermee de overlast voor de bevolking', zegt hij tegenover RTV Drenthe.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X147R ZITMAAIER (BRU) #335633
Gebruikt, € 5.168
-

Kuhn Gf 10812 T
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X147R ZITMAAIER MY2026 (MOL) #777346
Gebruikt, P.O.A.
-

Case IH PUMA 160 CVX
2014, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Maandag13° / 2°25 %
-
Dinsdag15° / 3°10 %
-
Woensdag17° / 1°10 %












