Groep jonge CRV-stier op HHH
Veeverbeteringscoöperatie CRV brengt op de HHH-show op 12 en 13 december een dochtergroep van Cookiecutter Mom Hunter in de ring. Hunter is als genomic stier internationaal veelgevraagd en de eerste dochters zijn inmiddels ingeschreven.
Cookiecutter Mom Hunter (Man-O-Man x Shottle x Goldwyn x Champion) maakte in augustus 2011 een vliegende start.
Komende uit het Amerikaanse fokprogramma van CRV brak hij toen door in de top-5 van Amerikaanse genomic stieren.
Jeugdige groep
Inmiddels is Hunter de meest verkochte Amerikaanse stier van CRV op basis van genomic fokwaarden. Hij heeft dochters aan de melk en de eerste vaarzen zijn ingeschreven.
CRV ziet nu in de HHH-show een mooie gelegenheid om met een dochtergroep aan het fokkerspubliek te tonen wat Hunter kan. Het gaat daarbij om een zeer jeugdige groep.
De selectiecommissie kon voor de dochtergroep kiezen uit zo'n zestig vaarzen, waarvan er nog slechts acht waren ingeschreven.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Vicon Extra 332XF frontschijvenmaaier
2016, P.O.A.
-

JOHN DEERE 6150R PREM DD40 (MAA) #63046
Gebruikt, € 55.000
-

Pottinger Jumbo 8010L
2016, P.O.A.
-

Valtra T214 active
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Zondag13° / 9°10 %
-
Maandag12° / 5°20 %
-
Dinsdag13° / 7°40 %











