Toeristische Ontmoetingsdag
Het Kenniscentrum Kusttoerisme houdt op dinsdag 25 november de Toeristische Ontmoetingsdag 2014 bij boerderij Land en Zeezicht in Kamperland.
Hoe kunt u gebruik maken van de kansen van deze relatief nieuwe economie? Deze vraag staat centraal tijdens de Toeristische Ontmoetingsdag in Kamperland.
Carla Schönknecht, gedeputeerde Toerisme en recreatie van de provincie Zeeland, zet de toekomstvisie voor de sector uiteen. Daarnaast is er een inleiding over de circulaire economie en schotelt een architectenbureau een aantal inspiratievoorbeelden voor.
Namens ZLTO zijn Mariska van Koulil en Rinus van ’t Westeinde aanwezig om met ondernemers in gesprek te gaan.
Het programma duurt van 13.30 uur tot 16.45 uur. Dan begint de borrel. Deelname is gratis. Aanmelden via de website van het Kenniscentrum Kusttoerisme.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Fendt 308LS Econ
1995, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (ZOB) #692297
Gebruikt, € 3.950
-
AS Motor Zitmaaier / tuintrekker 901 SM (HG) #26853
Gebruikt, € 6.670
-
PZ CM135 trommelmaaier
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Vrijdag24° / 11°0 %
-
Zaterdag20° / 14°30 %
-
Zondag21° / 14°95 %