Zorgen over tarweoogst 2015
Analistenbureau IRAR verwacht voor Rusland voor volgend jaar een tarweoogst die 20 procent lager is dan die van afgelopen jaar en dit ondanks uitbreiding van het areaal.
De tarweoogst 2015 voor Rusland berekenen de analisten op 46,5 miljoen ton. De lagere productie is een gevolg van droogte in combinatie met lagere temperaturen.
In een update op de graanmarkt meldt ook De Vries & Westermann over de zorgelijke groeiomstandigheden voor tarwe in Rusland en in Australië.
84 procent ingezaaid
Volgens de beursmakelaar is in Amerika al wel 84 procent van het areaal wintertarwe ingezaaid. De rating 'good to excellent' voor de tarwepercelen is echter slechts 59 procent tegen normaal 68 procent. Ook hier is droogte de oorzaak.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Valtra T235 direct
Gebruikt, P.O.A.
-

Deutz-Fahr 11041
2002, P.O.A.
-

JOHN DEERE 3046R COMPACTTREKKER (HEN) #781831
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt Farmer 309C trekker (REU) #782668
Gebruikt, € 31.500
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Weer
-
Donderdag13° / 7°75 %
-
Vrijdag13° / 9°95 %
-
Zaterdag13° / 9°95 %












