Zorgen over tarweoogst 2015
Analistenbureau IRAR verwacht voor Rusland voor volgend jaar een tarweoogst die 20 procent lager is dan die van afgelopen jaar en dit ondanks uitbreiding van het areaal.

De tarweoogst 2015 voor Rusland berekenen de analisten op 46,5 miljoen ton. De lagere productie is een gevolg van droogte in combinatie met lagere temperaturen.
In een update op de graanmarkt meldt ook De Vries & Westermann over de zorgelijke groeiomstandigheden voor tarwe in Rusland en in Australië.
84 procent ingezaaid
Volgens de beursmakelaar is in Amerika al wel 84 procent van het areaal wintertarwe ingezaaid. De rating 'good to excellent' voor de tarwepercelen is echter slechts 59 procent tegen normaal 68 procent. Ook hier is droogte de oorzaak.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere 6140M trekker (HEN) #691707
Gebruikt, P.O.A.
-
Weidesleep 8mtr
Gebruikt, P.O.A.
-
Holaras Jumbo HK-HUS kuilverdeler
2024, P.O.A.
-
JOHN DEERE X350R ZITMAAIER (WOL) #692542
Gebruikt, € 6.966
Vacatures
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Vrijdag20° / 11°5 %
-
Zaterdag20° / 12°30 %
-
Zondag21° / 9°0 %