CU: stel minister van Voedsel in
De ChristenUnie ziet in een volgend kabinet graag een speciale minister van Voedsel. Kamerlid Carla Dik-Faber stelde dat vandaag voor tijdens het debat over de landbouwbegroting.
Dik-Faber mist een ‘integrale benadering’ van problemen op het gebied van voedselkwaliteit en voedselvoorziening. Zo zijn er nogal eens verschillen van inzicht tussen het ministerie van EZ en dat van VWS.
Voedselverspilling
Ze wees er onder meer op dat de eerder vastgestelde doelstelling voor het verminderen van voedselverspilling lang niet gehaald gaat worden. De doelstelling is nu zelfs uit de begroting van het ministerie van EZ verdwenen.
‘Een minister van Voedsel kan beter oog hebben voor alle waarden van voedsel en voor de samenhang tussen productie en consumptie’, meent het Kamerlid.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X590 ZITMAAIER (MID) #692207
Gebruikt, € 10.694
-

Pottinger HIT HT 11100 schudder (ETT) #693508
Gebruikt, P.O.A.
-

GF8501 MH
Gebruikt, € 2.500
-

John Deere 6120M trekker (SMI) #63476
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Vrijdag13° / 7°20 %
-
Zaterdag15° / 10°70 %
-
Zondag12° / 9°70 %












