Gert Custers liet zijn stal door regionale partijen bouwen en inrichten. ‘Dit zijn bekende partijen, waar ik vertrouwen in heb. Mocht er iets defect zijn, dan is een monteur om dit te verhelpen toch dichterbij.’
De regionale samenwerking heeft nog een voordeel. Het geeft een regionale uitstraling. ‘Ons vlees wordt, samen met dat van vier collega’s, bij de plaatselijke slager verkocht als ‘Vlees van Veijf’. De kracht van de regio vormt een van de pijlers van dit vlees’, vertelt Custers.
De andere pijlers zijn gezond, innovatief, duurzaam en verantwoord. Zo past het vlees in een gezond voedingspatroon. Het innovatieve karakter zit niet alleen in de nieuwe stal, ook krijgen de dieren speciaal ontwikkeld voer, dat voor een groot deel in de regio is geteeld. Verder kijken de vijf varkenshouders naar het milieu en leefbaarheid van de mens en streven ze naar een energieneutrale varkenshouderij.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

New Holland T5.120 AutoCommand
2020, P.O.A.
-

Deutz-Fahr 11041
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn VARI MASTER 121 (BIE) #690785
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra T214 active
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zondag14° / 4°55 %
-
Maandag13° / 2°35 %
-
Dinsdag15° / 1°10 %














