De Weidemann eHoftrac elektrische landbouwlader bant de emissie van uitlaatgassen uit en vermindert de energiekosten met 48 procent. Een extra voordeel is de vermindering van geluid. De meerkosten ten opzichte van de diesel aangedreven machine bedraagt circa 10 tot 15 procent.
De eHoftrac is geschikt om dagelijks meerdere uren in de stal te gebruiken. Een acculading is voldoende voor gebruik van twee tot vijf uren bij volledige belasting. De laadtijden mogen daarom niet langer zijn dan acht uur. Voor het opladen is een stroomaansluiting van 230 volt voldoende.
Voor de eHoftrac is een klassieke Hoftrac 1160 omgebouwd. Gebruik van een Li-Ion accu is op dit moment te duur. Daarom is gebruikgemaakt van loodzuuraccu’s, bekend van onder andere vorkheftrucks.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fendt Lotus 1020T
Nieuw, P.O.A.
-

Kuhn VARI MASTER 121 (BIE) #690785
Gebruikt, P.O.A.
-

Lemken Vari-Europal 5 (LIE) #692629
Gebruikt, € 7.000
-

John Deere 6M 125 trekker (LIE) #783087
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Onderzoeker Agro-ecologie en Biodiversiteit
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Weer
-
Zondag20° / 13°0 %
-
Maandag22° / 12°5 %
-
Dinsdag22° / 12°5 %













