Springen en swingen voor karnemelk en kaas
Stampen, springen en swingen om van melk, karnemelk en kaas te maken. Ruim 80 deelnemers lieten zich daartoe verleiden tijdens Dance & Dish van de Melksalon op camping De Peklinge in het Zeeuwse Oostkapelle.
Vaders, moeders, opa's, oma's, maar vooral veel kinderen deden vorige week woensdag mee. Ruim 80 campinggasten stampten, sprongen en swingden zodat de melk in hun thermoskan werd omgezet in roomboter en karnemelk. Die werden daarna genuttigd aan de verhalentafels.
Zure gezichten
'De Melksalon wil mensen laten nadenken over gezond leven en daar horen gezond eten en bewegen bij', zegt Evelien van den Brink die de leiding had. De boter viel bij iedereen goed in de smaak; de karnemelk zorgde voor 'zure' gezichten.
Van den Brink vervolgt: 'De Melksalon is een leuke manier om na te denken over eten en eten maken. Het is gewoon leuk om te zien met welk een enthousiasme iedereen aan de slag is.'
Dance & Dish is een samenwerking tussen de Milkstory en de Melksalon van ontwerpster en choreografe Sietse Klooster.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167R (MOL) #692924
Gebruikt, € 5.644
-
John Deere Tractor 6090M (STE) #691713
Gebruikt, P.O.A.
-
Fendt 728 Gen7 Power+
2024, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X380 (LIE) #692279
Gebruikt, € 6.793
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Dinsdag19° / 11°80 %
-
Woensdag22° / 12°0 %
-
Donderdag24° / 11°5 %