Duitsers kopen meer vers fruit
Duitse consumenten hebben in de eerste helft van dit jaar 1 procent meer vers fruit gekocht, meldt het marktbureau AMI in Bonn.
Met de extra verkoop is een halt toegeroepen aan de al jaren krimpende fruitmarkt in Duitsland, zegt het bureau.
De grotere consumptie ging gepaard met hogere bestedingen. Een Duits huishouden gaf in de eerste helft van dit jaar gemiddeld 1, 88 euro uit voor een kilo vers fruit. Ook dit is een stijging van 1 procent ten opzichte van de eerste helft van 2013.
Aardbeien
De consumptie van aardbeien steeg vooral. Volgens de cijfers van AMI met 27 procent. Ook peren waren populairder dan in 2013, er werd 11 procent meer van verkocht.
De consumptie van appels deed een stapje terug. Duitse consumenten kochten 5 procent minder appels dan een jaar geleden.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X590 (LIE) #692969
Gebruikt, € 8.950
-
Gianni Ferrari Turbo 4 Fifty
2017, P.O.A.
-
Pottinger Novacat 302 ED
2024, P.O.A.
-
781
Gebruikt, € 4.000
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Maandag19° / 12°85 %
-
Dinsdag19° / 11°80 %
-
Woensdag22° / 12°0 %