Minister Lodewijk Asscher van Sociale Zaken en Werkgelegenheid stelde vorig jaar 600 miljoen euro extra beschikbaar om mensen aan het werk te krijgen en te houden. Het geld komt in de periode tot 2016 beschikbaar. Alle sectoren kunnen er gebruik van maken.
De minister financiert de helft van de kosten van plannen die werkgevers en werknemers per sector uitwerken. ‘Plannen uit de sector zelf zijn noodzakelijk. Ik wil mensen écht aan het werk krijgen, dat kan alleen samen met werkgevers en werknemers’, motiveert Asscher zijn aanpak.
De sectoren moeten in hun plannen helder laten zien hoe de eigen financiering eruitziet en waarom een bijdrage van de overheid noodzakelijk is. De cofinanciering van de overheid geldt voor een periode van maximaal twee jaar.
De financiële ondersteuning is een concrete uitwerking van het Sociaal Akkoord dat sociale partners en kabinet april 2013 sloten.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Cappon onbekend
Gebruikt, P.O.A.
-

Ref. Valtra 6550 Hi-Tech
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt 409 Vario
2000, P.O.A.
-

John Deere 6110R trekker #23 (LIE) #60581
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zondag14° / 4°55 %
-
Maandag13° / 2°35 %
-
Dinsdag15° / 1°10 %
















