Bill Gates steunt onderzoek kleine boeren
De Universiteit Twente krijgt 5,5 miljoen euro subsidie van de Bill & Melinda Gates Foundation voor onderzoek naar optimalisatie van de landbouw bij kleine boeren in Afrika en Azië.

Basis voor het onderzoek zijn satellietbeelden van kleine boerenbedrijven, meldt RTL Nieuws op zijn website. Via remote sensing kan een goede inschatting gemaakt worden van de wijze waarop gewassen geteeld worden.
Met de verzamelde informatie is beter in te schatten hoe het zit met de voedselvoorziening en voedselzekerheid. Bovendien levert het informatie over eventuele verbeteringen aan landbouwsystemen.
20 maanden onderzoek
De faculteit Geo-Informatie Wetenschappen en Aardobservatie van de Universiteit Twente gaat het onderzoek uitvoeren met enkele internationale partners. Het geld van de Bill & Melinda Gates Foundation is genoeg voor 20 maanden onderzoek.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Fendt 716 S4 Power Plus
2018, P.O.A.
-
New Holland T7.220 Auto Command
2014, P.O.A.
-
7635
Gebruikt, € 17.500
-
Fendt 409 Vario
2000, P.O.A.
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Gezocht: enthousiaste expert in landbouw en verkeer voor het schrijven van nieuwe examenvragen
CBR - NL
Docent Mobiele werktuigen (0,8 - 1,0 fte)
Firda - Heerenveen
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Weer
-
Dinsdag17° / 12°80 %
-
Woensdag18° / 12°80 %
-
Donderdag20° / 14°20 %