Naar meer bezoekers op de boerderij
Een grote groep Nederlanders heeft belangstelling voor plattelandstoerisme. Een beperkt deel maakt er ook echt gebruik van.
Onderzoekers van Wageningen UR hebben in opdracht van de sector plattelandstoerisme een consumentenonderzoek gedaan. Zij komen tot de conclusie dat er nog een hele markt te winnen is.
Steeds vaker starten ondernemers met het organiseren van activiteiten op de boerderij in Nederland. Maar welke activiteiten vinden de gasten leuk en hoe krijg je meer bezoekers?
Aanbevelingen
De onderzoekers hebben naar aanleiding van het onderzoek een rapport geschreven met handvatten voor ondernemers die plattelandstoerisme aanbieden om meer bezoekers te krijgen: Plattelandstoerisme in Nederland: een markt met potentie!
Een van de aanbevelingen die de onderzoekers geven is dat ondernemers kunnen proberen om de bezoekfrequentie van gasten die al eens op de boerderij zijn geweest te verhogen.
Netwerkdag
Donderdag 15 mei presenteert onderzoeker Marcel Vijn het onderzoek tijdens de netwerkdag Plattelandstoerisme.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Vicon Schudder Fanex 804 (MG) #31330
Gebruikt, € 13.100
-
Fendt 313 Vario S4 Profi Marge !!!
2017, P.O.A.
-
New Holland T6.155 EC
2022, P.O.A.
-
Kverneland Ploeg 3300S Variomat (LH) #20949
Gebruikt, € 47.000
Vacatures
Accountmanager Binnendienst
AgriPers - Wageningen
Proefveldmedewerk(st)er
Corteva agrisciences - NL
Weer
-
Dinsdag3° / 0°10 %
-
Woensdag5° / -1°50 %
-
Donderdag7° / 2°70 %