Draijer in juli aan de slag bij Rabobank
Wiebe Draijer, die in maart werd voorgedragen als de nieuwe bestuursvoorzitter van Rabobank, treedt op 1 juli in dienst bij de bank.

In oktober neemt Draijer de voorzittershamer van Rinus Minderhoud over. Hij krijgt een vast jaarsalaris bij Rabobank van 980.000 euro. Rabobank keert geen bonussen uit aan bestuurders.
De bank maakte de benoeming van Draijer in maart bekend onder voorbehoud van goedkeuring door de toezichthouders. Deze hebben inmiddels met de benoeming ingestemd. Draijer is op dit moment voorzitter van de Sociaal-Economische Raad (SER).
McKinsey
Draijer is een werktuigbouwkundige, die het grootste deel van zijn carrière voor adviesbureau McKinsey heeft gewerkt.
In 2012 werd hij benoemd als voorzitter van de SER, het overlegorgaan van de vakbonden en de werkgevers dat symbool staat voor het Nederlandse poldermodel.
Perfecte match
Zijn gebrek aan bancaire ervaring is volgens Rabobank geen probleem. President-commissaris Wout Dekker bestempelde de achtergrond en de persoonlijkheid van Draijer zelfs als een 'perfecte match' met Rabobank.
Draijer krijgt de zware taak om het door de Liborfraude geschade imago van de bank weer op te vijzelen, terwijl Rabobank zich met een grote reorganisatie probeert aan te passen aan de sterk veranderde omstandigheden in de financiële sector.
ANP
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
T6.180 DC StageV
Gebruikt, € 144.900
-
Kuhn FC313-F frontmaaier
Gebruikt, P.O.A.
-
Gewichtblok 1450 kg TOP
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere 6175R trekker (SOM) #64452
Gebruikt, € 72.500
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Zaterdag20° / 13°90 %
-
Zondag22° / 13°20 %
-
Maandag21° / 15°20 %