Gebruikersfolder biobedding
Wat zijn de voors en tegens van biobedding in ligboxen? Valacon Dairy onderzocht dit gebruik van de vaste fractie van gescheiden mest in ligboxen en zette de plussen, minnen en aandachtspunten in een folder op een rijtje.
De toepassing van de vaste fractie van gescheiden mest als boxstrooisel, biobedding, heeft een snelle ontwikkeling doorgemaakt. Het biedt uitstekend ligcomfort en kan economisch voordelig zijn.
Maar er zijn ook risico’s aan verbonden. Valacon Dairy is om deze redenen in 2011 gestart met een praktijkonderzoek naar de kansen en risico’s van het gebruik van biobedding, in samenwerking met Nizo food research.
Uiergezondheid
Op veel plaatsen op de wereld wordt biobedding toegepast. Maar nergens was een praktijkonderzoek uitgevoerd naar zowel de risico’s voor de uiergezondheid als de melkkwaliteit.
Deze folder van Valacon Dairy is gebaseerd op dit onderzoek, op buitenlands onderzoek en op praktijkervaringen. In de brochure worden alle aandachtspunten besproken en tips gegeven voor een verantwoorde toepassing.
· Klik voor de folder op bijgesloten pdf.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE 4066R COMPACTTREKKER (HAE) #781279
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 5100R CQ 16/16 (BRU) #703570
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra N174D trekker
Gebruikt, P.O.A.
-

Kverneland EG 100-300 (MAA) #690745
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Onderzoeker Agro-ecologie en Biodiversiteit
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Weer
-
Zondag20° / 13°5 %
-
Maandag22° / 12°0 %
-
Dinsdag22° / 12°5 %











