Tuinders onderzoeken energie-infrastructuur
De tuinders in het glastuinbouwgebied Alton bij Heerhugowaard gaan samen de mogelijkheden voor het verduurzamen van de energie-infrastructuur onderzoeken.
Het onderzoek wordt op initiatief van de zes tuinders in het Altongebied uitgevoerd door het Landbouw Economisch Instituut (LEI).
Volgens de betrokkenen draagt een duurzame energie-infrastructuur bij aan de toekomstbestendigheid van het Altongebied. Het onderzoek start met een inventarisatie naar de energievraag en de energiecapaciteit in het gebied.
Energie besparen
Op basis van de inventarisatie moet inzicht ontstaan in mogelijkheden om energie te besparen en eventueel energie uit te wisselen tussen bedrijven.
Het realiseren van een duurzame energie-infrastructuur in glasconcentratiegebieden is onderdeel van het uitvoeringsprogramma van de Greenport Noord-Holland Noord en de Energy Board Noord-Holland.
Bedrijventerrein
In het onderzoek worden ook de mogelijkheden voor energie-uitwisseling met bedrijven op het naastgelegen bedrijventerrein Zandhorst onderzocht. Het onderzoek begint 1 mei. Eind september worden de resultaten verwacht.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6 215R trekker (ETT) #90162
Gebruikt, P.O.A.
-

Pöttinger SYNKRO 5020 K cultivator (HIL) #779283
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF8501MH schudder
2008, P.O.A.
-

John Deere 5058E trekker (HAE) #775798
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Weer
-
Maandag22° / 12°10 %
-
Dinsdag24° / 15°20 %
-
Woensdag18° / 12°80 %















