Geen herstel aardappeltermijnmarkt
Voor de notering van het aprilcontract 2014 lijkt geen herstel meer in zicht met nog twee handelsweken voor de boeg.
Bureau Aardappelmarkt Informatie meldt dat de gemiddelde slotnoteringen van de afgelopen week uitkwam op 10 euro per 100 kilo. Wel was op de termijnmarkt volumematig sprake van een redelijke omzet.
Eurex stelde de cashsettlement afgelopen donderdag vast op 10,60 euro. Dat is 0,50 euro per 100 kilo lager dan een week eerder.
Dalende noteringen
Gezien de dalende noteringen in met name Frankrijk en België verwachten analisten dat de cashsettlement uiteindelijk uitkomt op een niveau van ongeveer 10 euro.
De juninotering zakte afgelopen week harder dan de aprilnotering tot een niveau van uiteindelijk 10,60 euro. Het relatief kleine verschil tussen beide noteringen duidt op weinig vertrouwen voor de rest van het afzetseizoen voor fritesaardappelen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Deutz Fahr 6185 TTV (STE) #779278
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350 ZITMAAIER EX MAAIDEK (MOL) #777320
Gebruikt, P.O.A.
-

Honda HF2417K4 HB
2018, P.O.A.
-

JOHN DEERE X940 COMPACTTREKKER 60" AUTO CONNECT (LIE) #781637
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Agrarisch Onderzoeker/Projectleider
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl En Nieuw Beerta
Agrarisch medewerker
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Manager Proefvelden
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Weer
-
Dinsdag23° / 11°20 %
-
Woensdag24° / 13°30 %
-
Donderdag27° / 14°5 %














