Modeltuin De Levende Tuin geopend
In het modelpark De Tuinen van Appeltern is gisteren de tuin De Levende Tuin geopend. Voorzitter Rien van der Spek van Branchevereniging VHG en Jacco Wisman, voorzitter van VHG Vakgroep Hoveniers planten bij die gelegenheid een boom.
De tuin is een co-productie van VHG Vakgroep Hoveniers en De Tuinen van Appeltern, mede ondersteund door het Productschap Tuinbouw.
Het VHG-concept ‘De Levende Tuin’ was uitgangspunt voor de modeltuin. Alle elementen van een levende tuin zoals water, bodem, dieren, energie en voedsel komen hier samen.
Cirkels met thema
De modeltuin omvat vijf cirkels met elk een eigen thema. Zo zijn in de cirkel ‘Proeven en ruiken’ tal van eetbare en geurende planten verwerkt. De cirkel ‘Goed voor kleine dieren’ bevat suggesties om kleine dieren zoals bijen, vlinders en egels in de tuin te lokken.
Hoe (bouw)materialen en planten kunnen worden hergebruikt, is te zien in de cirkel ‘Een tweede leven’. Duurzaamheid en duurzaamheidsaspecten komen aan bod in de cirkels ‘Een langer leven’ en ‘Beter voor ons allemaal’.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE 4066R COMPACTTREKKER (LIE) #777841
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X147R ZITMAAIER (ETT) #692320
Gebruikt, € 5.168
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER MY2026 (HAE) #781520
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6155M trekker (SMI) #705131
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Bestuurssecretaris
BoerenNatuur Brabant - NL
Buitendienst Bodem, Water en Lucht
TAUW - Rotterdam
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Weer
-
Vrijdag25° / 10°0 %
-
Zaterdag27° / 13°0 %
-
Zondag27° / 13°0 %











