Modeltuin De Levende Tuin opgeleverd
In De Tuinen van Appeltern is gisteren de modeltuin opgeleverd volgens het VHG-concept 'De Levende Tuin'. Meer leven, vogels, vlinders, biodiversiteit, duurzaam en waterretentie staan centraal.
De modeltuin is, met steun van Productschap Tuinbouw en in opdracht van VHG Vakgroep Hoveniers, door De Tuinen van Appeltern aangelegd.
'Een levende tuin is een tuin waarin je de natuur kunt zien, voelen, horen, ruiken en proeven', legt VHG-vakgroepsecretaris Richard Maaskant uit.
Themacirkels
De tuin bestaat uit vijf cirkels. Elke cirkel heeft zijn eigen thema: ‘goed voor kleine dieren’, ‘een tweede leven’ (over hergebruik van materiaal en planten), ‘proeven en ruiken’, ‘een langer leven’ (duurzaamheid) en ‘beter voor ons allemaal’ (duurzaamheidaspecten).
De oplevering van de tuin vond gisteren plaats, door een openingshandeling verricht door de voorzitter van VHG Vakgroep Hoveniers, Jacco Wisman.
Op 1 maart 2014 wordt de modeltuin officieel geopend en is deze toegankelijk voor publiek.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

KUHN GF 13002 SCHUDDER
Gebruikt, P.O.A.
-

Walker MS14
2014, P.O.A.
-

Deutz Fahr 6185 TTV (STE) #779278
Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger SYNKRO 5020 K cultivator (HIL) #779283
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Weer
-
Zaterdag11° / 7°20 %
-
Zondag11° / 8°80 %
-
Maandag11° / 7°70 %











