Fusie Ardo en Dujardin Foods
De Belgische diepvriesgroentebedrijven Ardo en Dujardin Foods gaan een fusie aan. Dat hebben zij vandaag bekend gemaakt.
De nieuwe groep krijgt de naam Ardo en heeft een omzet van ongeveer 850 miljoen euro.
Ardo
Ardo met hoofdvestiging in Ardooie telt vijftien productie-, verpakkings- en distributiesites in acht Europese landen en stelt ongeveer drieduizend mensen te werk.
Ardo verkocht vorig jaar 611.000 ton bevroren groenten en fruit. De omzet ligt op ruim 600 miljoen euro.
Dujardin Foods
Dujardin Foods in Ardooie-Koolskamp produceert diepvriesgroenten, -kruiden, -ingrediënten en kant-en-klaarmaaltijden. Het bedrijf heeft zo'n achthonderd mensen in dienst en verkoopt jaarlijks ongeveer 200.000 ton. De omzet ligt op 213 miljoen euro.
De beoogde fusie tussen de twee moet nog wel de goedkeuring van de mededingingsautoriteiten krijgen.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167R (RL) #691988
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X950R (LH) #694588
Gebruikt, P.O.A.
-
Grasshopper 526V52 Zeroturn
Gebruikt, P.O.A.
-
Valtra T 144 active met voorlader
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Zondag12° / 7°5 %
-
Maandag15° / 5°5 %
-
Dinsdag14° / 5°10 %