CDA: vragen invloed EC behoud dierrechten
Het CDA wil weten welke invloed de Europese Commissie (EC) heeft gehad op het behoud van het systeem van dierrechten voor pluimvee en varkens.

Het is onduidelijk of het behoud van dierrechten een eis van de Europese Commissie is geweest of dat het een eigen idee van de Nederlandse regering is geweest, zegt Jaco Geurts, Tweede Kamerlid voor het CDA. 'Wij willen daarover meer duidelijkheid.'
Het CDA wil verder weten of staatssecretaris Sharon Dijksma (EZ) de maatregel voor behoud van dierrechten later heeft toegevoegd aan het Nederlandse vijfde actieprogramma nitraatrichtlijn.
Actieprogramma
Dat actieprogramma moet nog worden goedgekeurd door Brussel. 'Als het behoud van dierrechten pas later is toegevoegd, kan dat een reden zijn waarom de goedkeuring nog steeds niet is geregeld', zegt Geurts.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Kuhn GF10601
Gebruikt, P.O.A.
-
Kverneland Cultivator (geen schijveneg) Enduro (HAE) #145290
Gebruikt, P.O.A.
-
Pottinger Jumbo 6600 opraapwagen
2005, P.O.A.
-
Kuhn GF 8700
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Vrijdag20° / 13°90 %
-
Zaterdag19° / 13°90 %
-
Zondag20° / 13°70 %